forex trading logo

S.P MostkowoJasna Góra Cam LiveKopalnia-Płonno1


Radio Plus Lipiany


TV TRWAM On-Line


POGODA On-Line


mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj25
mod_vvisit_counterTen Tydzień25
mod_vvisit_counterTen miesiąc619

Today: Paź 22, 2017
Start

Zaproszenie

W sobotę, 14.12.2013 r. o godz. 16.00 w  Szkole Podstawowej w Mostkowie, odbędzie się spotkanie świąteczne. W programie: występ dzieci – kolędy i pastorałki, kolędy w wykonaniu Sonaty, występy gości: „ Clasic Band” i inni, degustacja barszczu i pierogów, sprzedaż stroików świątecznych. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszam.

Ks.Proboszcz Andrzej Hulka

 

Wierzę w Syna Bożego

List Pasterski Episkopatu Polski na Adwent Roku Pańskiego 2013.

Drodzy Bracia i Siostry!

1. Adwent to radosne oczekiwanie na Zbawiciela. Wsłuchując się w słowa znanej pieśni kościelnej „Niebiosa, rosę spuśćcie nam z góry”, wchodzimy w Adwent, czyli w oczekiwanie na przyjście Zbawiciela. Nie jest to czas umartwień, ale porządkowania naszych sumień i naszego życia. W tym okresie łączymy się w naszym oczekiwaniu ze wszystkimi sprawiedliwymi synami i córkami Izraela. W sposób szczególny łączymy się z Maryją i jej Oblubieńcem, św. Józefem, dla których Adwent – od chwili Zwiastowania – był radosnym wyczekiwaniem na narodziny Jezusa. Dzisiejsza liturgia przypomina nam ten czas wypatrywania naszego zbawienia. Pan jest blisko. „Nadeszła godzina powstania ze snu” (por. Rz 13, 11).

Więcej…
 

 

Życzenia Imieninowe

dla Ks.Proboszcza

mgr.Andrzeja Hulka

Czcigodny Księże Proboszczu!

Z okazji  imienin składamy Ci serdeczne życzenia  płynące prosto z naszych serc. Prosimy, więc dziś przyjmij je.Zdrowia i Bożego Błogosławieństwa, niezbędnych w dźwiganiu ciężaru codziennej duszpasterskiej posługi.

Więcej…
 

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

Zasiadającego na tronie Pantokratora a zarazem ukoronowanego cierniem i bezsilnego Zbawiciela  wspominamy na koniec roku kościelnego, który symbolicznie oznacza też koniec czasu i nastanie wieczności. Chrystusa Króla Wszechświata Kościół katolicki czci w ostatnią niedzielę roku liturgicznego, która w br. przypada 24 listopada.Uroczystość tę wprowadził papież Pius XI w roku 1925 na zakończenie Roku Świętego:

Więcej…
 

Odpust w Strąpiu

 

 

W dniu 7 października 2013 r w kościele filialnym w Strąpiu pw. Matki Bożej Różańcowej  odbył się odpust połączony z dożynkami. Na uroczystość przybyli Ks. Dziekan kan.dr Franciszek Szydłowski duchowni z dekanatu Lipiany i Barlinek ,mieszkańcy Strąpia,jak i okolicznych miejscowości .Przywitał ich Ks. Proboszcz Andrzej Hulka .Mieszkańcy dziękowali za tegoroczne plony,oraz nowy obraz Matki Bożej Różańcowej który został poświęcony w kościele.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 8 z 11

Msze Święte

Kościół Parafialny

Mostkowo

Niedziela: 8.00,12.30

W tygodniu:16.00

sobota 8.00

Kościół Strąpie 

Niedziela:11.00

Kościół Dzikowo

Niedziela:10.00

Kaplica Jedlice

Niedziela: 9.00

Módl Się Za Nami

Kuria Szczecin
Seminarium DuchowneDziekanat Lipiany

 

OSP Mostkowo


Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 15 gości Wykonał Zdzisław Śledziona 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone