foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

02 czerwca była rocznica I Komunii Św. Za dar Eucharystii dziękowało 8 dzieci.08 czerwca odbyła się doroczna pielgrzymka do Strąpia na wspólną Mszę św. dla kół różańcowych dekanatów Barlinek i Lipiany.

 

Mszy św. przewodniczył ks. Waldemar Sadowski. W homilii zaznaczył wartość modlitwy różańcowej i konieczność modlitwy za kapłanów. Przed Mszą odbyła się prelekcja p. Krzysztofa Komorowskiego połączona ze świadectwem. Następnie p. Krystyna Urbanowska poprowadziła nabożeństwo do Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Z Mostkowa wyruszyło 21 pielgrzymów. Całość zakończyła się procesją wokół kościoła i poczęstunkiem, który przygotowali mieszkańcy Strąpia i Parafialny Zespół Caritas.

Msze Święte

Kościół Parafialny

Mostkowo

Niedziela: 8.00,12.30

W tygodniu:19.00

sobota 8.00

Kościół Strąpie 

Niedziela:11.00

Kościół Dzikowo

Niedziela:10.00

Kaplica Jedlice

Niedziela: 9.00

 

Módl Się Za Nami

 

Kuria Szczecin

 


Seminarium Duchowne

 

Dziekanat Lipiany

 

OSP MOSTKOWO


Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk