W każdy wtorek o godz. 18:00 modlimy się do Świętego Antoniego Patrona Naszej Parafii , polecając nasze troski a zarazem podziękowania za trud dnia codziennego.

Od niedawna jest możliwość składania próśb i podziękowań za pośrednictwem naszej strony parafialnej.

Zachęcamy serdecznie do korzystania i składania próśb, które będziemy kierować do Świętego Antoniego.

Modlitwy prosimy podpisywać swoim imieniem, lub inicjałem.
Mile widziane jest podanie miejscowości, z której pochodzi osoba prosząca o modlitwę.
Podawanie nazwiska nie jest wymagane.

PROŚBY I PODZIĘKOWANIA DO ŚWIĘTEGO ANTONIEGO