foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Na początku Mszy św. Pan Sołtys Roman Wilk powitał przybyłych Gości, Rolników i Mieszkańców Mostkowa. Mszy św. przewodniczył ks. Andrzej Hulka. W homilii poruszył m.in. powołanie człowieka od samego początku, uświęcenie pracy rolnika przez Chrystusa, a następnie wezwał do jedności rolników i z rolnikami. Podczas Mszy śpiewał Zespół Sonata z Mostkowa. Następnie rozpoczął się przy kościele festyn rodzinny od pobłogosławienia chleba dożynkowego i podzieleniem się nim ze wszystkimi. Wystąpił również Zespół Sonata. Dzieci miały dużo przygotowanych atrakcji m.in. jazda na kucu, kule wodne, zjeżdżalnie, gry i zabawy, niespodzianki od Biura Regionalnego Oriflame z Barlinka. Był też przygotowany posiłek. Wszystkim, którzy włączyli się do przygotowania tej uroczystości składamy serdeczne podziękowania.

 

Msze Święte

Kościół Parafialny

Mostkowo

Niedziela: 8.00,12.30

W tygodniu:19.00

sobota 8.00

Kościół Strąpie 

Niedziela:11.00

Kościół Dzikowo

Niedziela:10.00

Kaplica Jedlice

Niedziela: 9.00

 

Módl Się Za Nami

 

Kuria Szczecin

 


Seminarium Duchowne

 

Dziekanat Lipiany

 

OSP MOSTKOWO


Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk