foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Obraz został  ufundowany przez  Państwo    Cecylię i Tadeusza Brockich. Uroczystościom przewodniczył Ks Dziekan kan. dr Franciszek Szydłowski. Podczas homilii ks. kan. Franciszek Szydłowski wspomniał historię różańca i wskazał, że przez Maryję i modlitwę różańcową powinniśmy polecać wszystkie nasze prośby i zmagania, z którymi borykamy się każdego dnia.Po homilii nastąpiło poświęcenie obrazu . Po Mszy św. odbyła się procesja wokół kościoła podczas której odmówiliśmy różaniec. Ks. Proboszcz na zakończenie wszystkim przybyłym złożył serdeczne podziękowania, a także wszystkim, którzy włączyli się w uroczystość, a w szczególności: Ks. Dziekanowi kan. dr Franciszkowi Szydłowskiemu za odprawienie Mszy św. i wygłoszone słowo Boże, Panu Sołtysowi Tadeuszowi Brockiemu i wszystkim, którzy mu pomagali,Paniom, które upiekły ciasto, Parafialnemu Zespołowi Caritas, Strażakom z Mostkowa,Osobom, które zorganizowały różne atrakcje dla dzieci, Pielgrzymom, Mieszkańcom Strąpia.

Msze Święte

Kościół Parafialny

Mostkowo

Niedziela: 8.00,12.30

W tygodniu:19.00

sobota 8.00

Kościół Strąpie 

Niedziela:11.00

Kościół Dzikowo

Niedziela:10.00

Kaplica Jedlice

Niedziela: 9.00

 

Módl Się Za Nami

 

Kuria Szczecin

 


Seminarium Duchowne

 

Dziekanat Lipiany

 

OSP MOSTKOWO


Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk