foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Nasi bliscy zmarli zasługują na pamięć w modlitwie. Właśnie zbliżająca się Uroczystość Wszystkich Świętych i Dzień Zaduszny to czas pamięci o zmarłych. Odwiedzamy ich groby, zapalamy znicze, kładziemy kwiaty. To piękny zwyczaj. Jednak najważniejszą formą pamięci jest modlitwa.  Modląc się w wypominkach za zmarłych, dziękujemy za ich życie, za dobro, które wnieśli, prosimy o przebaczenie ich grzechów i błagamy dla nich o dar nieba.

 

W środę Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 8.00 w kościele parafialnym, o 10.00 w Strąpiu i o 14.00 na cmentarzu. Możliwość uzyskania odpustu dla zmarłych poprzez spowiedź, nawiedzenie cmentarza i modlitwę w dniach 1-8 listopada. We wtorek, po Mszy św. nabożeństwo do Wszystkich Świętych.

W czwartek Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Rozpoczniemy Wypominki. Różaniec za tydzień o 15.00 na cmentarzu w Mostkowie.

                                          ks.prob.Andrzej Hulka

Msze Święte

Kościół Parafialny

Mostkowo

Niedziela: 8.00,12.30

W tygodniu:19.00

sobota 8.00

Kościół Strąpie 

Niedziela:11.00

Kościół Dzikowo

Niedziela:10.00

Kaplica Jedlice

Niedziela: 9.00

 

Módl Się Za Nami

 

Kuria Szczecin

 


Seminarium Duchowne

 

Dziekanat Lipiany

 

OSP MOSTKOWO


Informacje o plikach cookie Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.

  I accept cookies from this site.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk