forex trading logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj36
mod_vvisit_counterTen Tydzień36
mod_vvisit_counterTen miesiąc1045

Today: Gru 17, 2017
Start


W sobotę dn.18.06.2017  o godz.13.00 w Mostkowie odbyła się uroczysta msza św,wspomnienie św. Antoniego Patrona naszej Parafii .Mszę św. odprawił ks. Dziekan kan. Andrzej Stolarski. Po mszy św.  i procesji ,odbył się się  festyn rodzinny przy kościele. Podczas festynu  przeprowadzono loterię charytatywną pod hasłem „Pomóżmy Dorocie”, którą poprowadził parafialny Zespół  Caritas.W festynie uczestniczyli zaproszeni goście:  Księża  z dekanatu Lipiany,   Pan Dariusz Zieliński Burmistrz Barlinka,Pan Ryszard Wiśniak Radny Powiatu Myśliborskiego,oraz licznie przybyli mieszkańcy parafii i okolic.Na festynie wystąpił zespół ,,Promyczki" z Szkoły Podstawowej w Mostkowie pod dyrekcją Pana Andrzeja Galbarczyka.Przy dźwiękach muzyki  i piosenek śpiewanych przez zespół ,,Promyczki" wszyscy zgromadzeni mogli skosztować specjałów kulinarnych przygotowanych przez Panie z Mostkowa , W przygotowaniach do festynu i jego przeprowadzeniu bardzo aktywnie uczestniczyli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mostkowie  wraz z Komendantem Romanem Wilk .

Chciałbym podziękować Radzie Sołeckiej ,oraz wszystkim osobom zaangażowanych w organizację i pomoc


ks.proboszcz Andrzej Hulka

 


Wykonał Zdzisław Śledziona 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone