forex trading logo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj43
mod_vvisit_counterTen Tydzień43
mod_vvisit_counterTen miesiąc1052

Today: Gru 17, 2017
Start Sakrament Namaszczenia Chorych
Sakrament Namaszczenia Chorych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
wtorek, 07 maja 2013 20:53
SAKRAMENT NAMASZCZENIA CHORYCH

 

Posługa sakramentu chorych dokonuje się na wyraźne życzenie chorego w domu, szpitalu lub świątyni. W naszej parafii kapłan odwiedza chorych w domach w każdy I-wszy piątek miesiąca lub w razie potrzeby w innym czasie. Chorego należy zgłosić wcześniej w kancelarii parafialnej, w zakrystii.

Przed przybyciem kapłana do naszego domu, gdzie przebywa chory, należy wcześniej przygotować: stół nakryty białym obrusem, krzyż, świece (można przygotować dla chorego – w razie potrzeby, szklankę z czysta wodą).

Poprawiony: sobota, 11 maja 2013 11:14
 


Wykonał Zdzisław Śledziona 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone